Tarihçe

Biz Kimiz ?

2015 yılında Duha Grup Şirketleri ile Konya  başta olmak üzere tüm Türkiye’de adımızı duyurarak çıktığımız memnuniyet ve kalite odaklı hizmet hayatımıza 2016 yılında Duha Yapıyı kurarak devam ettik. İşte bu bilinç ve hizmet etme arzusunu 2015 yılında Duha  Yapı ile inşaat sektörüne taşıdık ve müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu projeleri Duha Yapı kalitesiyle sunmaya başladık.

Kuruluşundan itibaren birçok projeyi başarı ile tamamlamış ve kısa zamanda yaptığı işlerle sektörde öncü bir kimlik kazanmış olan Duha Yapı; proje aşamasından başlayarak, gayrimenkul geliştirme, projelendirme, imalat yönetimi, inşaat ve perakende satış alanlarında yüksek kalitede iş yaparak faaliyet göstermektedir. 2015 yılından itibaren özel kişi ve kuruluşlar ile irili ufaklı birçok projeye başarıyla imza atan Duha Yapı, koşulsuz müşteri memnuniyeti prensibiyle hareket ederek aynı dönemde giderek büyüyen ve kurumsallaşan güvenilir bir firma olmayı başarmıştır.

Image Title

İnşaat sektöründe hizmet vermeye başladığımız ilk günden itibaren inşa ettiğimiz modern projelerimizle ekonomiye katkıda bulunuyoruz hem de yenilikçi projelerimizle Türkiye’nin kentsel dönüşüm vizyonuna hizmet ediyoruz. Bugün Duha Yapı olarak 15 kişilik idari kadromuzla Konya Meram’daki merkez binamızda öz kaynaklarımızı kullanarak yaşam alanları sunmaya devam ediyoruz.

Duha  Yapı ile başlayan ve Duha Grup ile devam eden başarılı yolculuğumuz günümüze kadar devam etmiş olup, bundan sonra da müşteri memnuniyeti ve yüksek kalite kriterleri göz önünde bulundurularak artan bir hızda devam edecektir.